Wyjątkowe miejsce - wyjątkowa oferta

Restauracja w Dworze zaprasza Państwa na wspaniałe, wykwintne obiady i kolacje. Nasze bogate menu zaspokoi każdego wytrawnego smakosza a eleganckie wnętrza, muzyka i dyskretna obsługa zostawią niezapomniane wrażenie.


Kameralna kawiarnia i drink bar w piwnicach Dworu oferują wyjątkowe, lodowe desery, zawsze świeże ciasta oraz wysokogatunkowe alkohole. To wspaniałe miejsce na spotkania biznesowe i towarzyskie.


Winiarnia znajdująca się w jednym z zakamarków piwnic, oferuje wyborne wina z różnych zakątków świata. Zapraszamy do ich testowania.
Nowa lust5
Sala lustrzana to miejsce, gdzie odbywają się wesela i inne duże, eleganckie imprezy. Sala ma swój niepowtarzalny urok oraz jest klimatyzowana. W tak wspaniałym wnętrzu uda się każde spotkanie towarzyskie.

 

 

 

Kolacja przy świecach


Zaproś swoją wybrankę na romantyczną kolację pryz świecach. Dopilnujemy aby na zawsze zapamiętała ten wieczór.

Polecamy:
Szynka parmeńska w melonie (przystawka)
Krem brokułowy z prażonymi migdałami
Cielęcina po królewsku
Ryż biały
Bukiet warzyw

Deser:
strudel wiedeński z lodami
lampka wina z naszej winiarni

Jeśli myślisz o wyjątkowych oświadczynach, nasza nastrojowa kawiarnia w piwnicach Dworu Zieleniewskich doskonale się do tego nadaje. Nasza obsługa kelnerska jest otwarta na ciekawe pomysły i wyzwania.


Spotkanie po latach w klasycznym, uroczym Dworze

 

Wspaniała kolacja, tańce do białego rana, urocze zakamarki w piwnicznej kawiarni i noclegi w tym samym miejscu ? wszystko to w klasycznym, pięknym Dworze. Zapraszamy Państwa do organizowania u nas spotkań klasowych, konferencji, seminariów i wszystkich tych spotkań, które wymagają wyjątkowej oprawy i kameralnej atmosfery.


 Wesele w plenerze


Organizacja wesela w plenerze to nie lada wyzwanie ale także ogromna satysfakcja. Przygotujemy dla Państwa białe namioty na zielonej trawie w otoczeniu parkowych drzew i pięknego, zabytkowego dworu. Gwarantujemy sprawną obsługę, pyszne menu i wspaniałe wrażenia na świeżym powietrzu. Wieczorne lamy i świece dodadzą uroku i magii w tym najważniejszym dniu.

OFERTA WESELNA DWORU ZIELENIEWSKICH


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Oferta weselna Dworu Zieleniewskich pobierz pdf