MG 2543 Edit

Sala Bankietowo-Weselna LIR w Trzebini to wyjątkowe miejsce na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, w którym możesz zorganizować niesamowite przyjęcie weselne i nie tylko.

Działalność w tym miejscu rozpoczęliśmy w 1991 r. Jesteśmy dumni z każdego poprzedniego przez 30 lat jak i następnego przyjęcia organizowanego dla Państwa .

Nasza sala weselna to obiekt, która urzeknie Państwa nowoczesnym wyglądem.

Zaletą naszej sali weselnej jest nie tylko jej położenie- w zaciszu, ale jednocześnie z dobrym dostępem do komunikacji (trasa A4 Kraków-Katowice). To eleganckie nowoczesne wnętrza, przepyszne jedzenie oraz obsługa na najwyższym poziomie.

Sala Weselna Lir posiada:

  • Salę weselną – czyli główną salę o powierzchni 350 m 2 wraz z parkietem, która przy układzie okrągłych stołów pomieści 150 gości. Największym jej atutem jest niewątpliwie to, iż goście zasiadający przy stołach nie są oddzieleni od bawiących się, co zawsze daje gwarancję udanego przyjęcia. Pomieszczenie jest w pełni klimatyzowane, przestronne, posiadamy własne światła dekoracyjne całej sali oraz stołów.

  • Posiada wydzieloną część z szatnią dla gości

  • Hol w, którym nasi goście mogą odpocząć na wygodnych kanapach

  • Pokój dedykowany Państwu Młodym udostępniany na przyjęcie weselne , w którym można przechować rzeczy na przebranie lub skorzystać z sejfu

  • kuchnię szefa, gdzie przygotowuje się wspaniałe potrawy na przyjęcia

  • ogród o powierzchni 30 arów

 

Budynek został całkowicie odnowiony na przełomie 2017-2020 r. wewnątrz jak i na zewnątrz.

 MG 2544 MG 2559 MG 25495

W każdym zakątku naszej sali przenika atmosfera eleganckich przyjęć, a wystrój pomieszczeń jest starannie przemyślany i współgra z otoczeniem.

Indywidualne podejście do Gości, które jest naszym atrybutem, stwarza możliwość realizacji własnej wizji uroczystości. Szef kuchni przygotuje dla Państwa na życzenie dania kuchni polskiej i międzynarodowej.

Zamknięty teren sprzyja bezpieczeństwu Gości. Cały obiekt jest chroniony raz monitorowany.

SALA BANKIETOWO-WESELNA LIR to wyjątkowy klimat miejsca, dbałość o najwyższą jakość w karzdym detalu oraz dyskretna obsługa stanowią gwarancję niezapomnianych chwil, do których warto wracać.

JESTEŚMY DLA WAS...