Jesteśmy dla Was...

Misja marki LIR zawiera się w jednym zdaniu: Jesteśmy dla Was...

Mamy trzy dodatkowe określenia, które charakteryzują naszą działalność: elastyczność, jakość, elegancja.

Elastyczność - to określenie tego jak pracujemy. Postrzegamy siebie samych jako osoby kształtujące i stojące na straży kultury i dobrego smaku. Najważniejsze nasze zadania to określenie i propagowanie wspólnych wartości niezbędnych do osiągania jakości LIR, dbanie o rozwój kompetencji wszystkich zatrudnionych w firmie, postępowanie w zgodzie z kulturą firmy i jej wypracowanymi standardami oraz przede wszystkim uważne słuchanie tego co nasi klienci mają do powiedzenia.

Jakość - to dbałość o każdy szczegół naszej pracy. Dyskretna, fachowa obsługa, najwyższej jakości naczynia i wystrój wnętrz, zawsze świeże produkty do przygotowywania posiłków. Jakość to także nasze receptury i przepisy na dania o wyjątkowym smaku. I wreszcie jakość to absolutna dbałość o nieskazitelną czystość, zarówno w tak zwanej "strefie klienta" (sale restauracyjne, wejścia, toalety) jak również w strefie gdzie pracuje personel (zaplecze, kuchnie, magazyny).

Elegancja - to sposób w jaki staramy się postrzegać wszystko co robimy. Elegancja w wystroju, w wysławianiu się i zachowaniu personelu, dobre maniery oraz przywiązywanie wagi do każdego szczegółu.