Fabryka Ślubów

Jest to firma stworzona przez młodych ludzi z pasją i dużą wiedzą na temat tego co robią. Nasze prace tworzymy dla tych, dla których liczy się profesjonalizm, najwyższa jakość, elegancja oraz szczypta ekstrawagancji.

Naszym najwiekszym celem jest szczęście i zadowolenie klientów. Zrobimy wszytko, aby Wasz Ślub oraz przyjęcie weselne były wyjątkowe i pełne niezapomnianych chwil. Gwarantujemy przygotowanie wszytkiego i zapięcie na ostatni guzik. W każdym momencie będziemy służyć pomocą a wszytko po to by Państwo mieli więcej czasu na miłość i cieszyli się sobą. Zrealizujemy nawet niebanalne projekty. Czerpiemy wiedzę i inspirację tylko z tego co najlepsze. Postaramy się aby Wasz ślub był wyjątkową ceremonią.

Polecamy się do dekoracji ślubnej

Dekoracja ślubna jest bardzo ważna, gdyż stanowi integralną część ślubu w kościele oraz na sali weselnej. W tym wyjątkowym dla Was dniu stworzymy atmosferę anielskiej miłości. Piękno stworzonej przez nasz dekoracji ślubnej rozjaśni Wam drogę do ołtarza oraz pozwoli oddać się szalonej zabawie na weselu. Stworzymy niesamowity klimat nocy poślubnej.